Psikoloji Stajı | Klinik Psikolog Burcu KORAY İstanbul Psikolog Psikomood
... ...
Psikoloji Stajı 2024
Psikoloji Stajı

Psikoloji Stajı

Psikoloji Stajı

Psikoloji Stajı programımız dört hafta süreyle (cumartesi- pazar) 13:00 ve17:30 saatleri arasında Nişantaşı Psikolog ve Eğitim Merkezi olan Psikomood Terapi ve Eğitim Merkezinde yapılcaktır.

2018’den bugüne 34.sünü düzenlemekte olduğumuz eğitimde ana amacımız öğrencilerimizin gerçek bir terapi deneyimine vakıf olmarıdır. Bu amaç doğrultusunda staj programımız teori ve uygulma şeklinde iki ana zemin üzerinde ilerleyecektir.

Psikoloji Staj Programı 2024

Psikoloji Stajı Programımız teorik bilgiyi pratik deneyimle birleştirerek katılımcılarımızın deneyim kazanmalarını ve stajlardan arzu edilen tatmin sağlanmasını amaçlamaktadır. Stajyerler, 4 hafta boyunca teorik bilgilerini pratik becerilere dönüştürme şansını gerçek danışan ile elde edeceklerdir

Programın başlangıcında, her öğrencinin kişisel ve mesleki hedeflerini belirlenir ve hedeflere ulaşmak için gereken beceri ve bilgi alanları üzerinde çalışılır ve danışan seçimleri de bu yönde planlanır.

Öğrencilerimizin her birinin staj süresi boyunca  bu hedeflere odaklanarak çalıştığı birer danışanı (superizyon gözetiminde görüşme yapılmaktadır) olcaktır.

Cumartesi günleri teori işlenir, pazar günleri danışan görüşmeleri dinlenir ve supervize edilir. Not: Danışan görüşmelerini haftaiçleri yapılacaktır.

Staj programı, çeşitli psikoloji kuramları ve hedef danışan ( yetişkin, çift veya aile) grubunda deneyim kazanma olanağı sunar. Bu sayede öğrenciler, ilgi duydukları alanlarda deneyim kazanarak kariyerlerine odaklanabilirler.
Daha önce programa katılan öğrencilerimizin yorumlarını web sayfamız psikoloji eğitim yorumları sekmesinden inceleyebilir veya bizden talep edebilirsiniz.

KAYIT PROSEDÜRÜ

Kesin kayıt işlemi için öğrenci belgesi veya mezuniyet belgeniz ile birlikte ödeme dekontunu bizlere whatsapp üzerinden iletmeniz gerekmektedir. Banka hesap bilgilerimizi bizimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz.
Eğitime başlamadan önce ön kayıt bedeli olan 7200 tl’nin tamamının yatırılması gerekmektedir. Katılımcıdan kaynaklanan iptal durumlarında ücret iadesi yapılmamktadır. Katılım 10 kişi ile sınırlıdır .Kontenjanlarımız dolduğunda kayıtlarımız kapanmaktadır. Kayıtlar ön Kayıt gerçekleştirme sırasına göre alınacaktır.

Psikoloji Stajı Sonunda Verilen Sertifikalar

Klinik Psikoloji Mesleğe Hazırlık Eğitimi
Bireysel Terapi Teknikleri Eğitimi
Aile Terapisi Teknikleri Eğitimi
Çift Terapisi Teknikleri Eğitimi
ve 21 günlük staj belgesi ve üniversite evrakları teslim edilecektir. Sertifikalarımız Kamu ve Özel kuruluşlarda geçerlidir.

Psikoloji Stajı
Psikoloji Stajı

Psikoloji Stajı Kazanımları

Psikoloji staj programımız psikoloji öğrencilerinin teorik bilgilerini pratik deneyimle birleştirmelerine olanak tanır. Psikoloji stajı  açmaktaki ana amacımız öğrencilere saha deneyimi kazanma, mesleki becerilerini geliştirme ve vaka deneyimi bağlamlarında psikolojik ilkeleri uygulama fırsatı sunmaktır.

Eğitim İçeriği

Psikoloji Stajı
Psikoloji Stajı

 

Check Also

Nöropsikolojik Testler Eğitimi

Nöropsikolojik Testler Eğitimi

Nöropsikolojik Testler Eğitimi: Kapsamlı ve Uygulamalı Eğitim Programı “Nöropsikolojik Testler Eğitimi”ne hoş geldiniz. Bu eğitim, …

pexels alexander dummer 1919030

Çocuklar İçin Mindfulness Eğitimi

1. Çocuklar için Mindfulness eğitimi nedir ve neden önemlidir? Çocuklar İçin Mindfulness, dikkat ve farkındalık …

Çocuk ve Ergen DEHB Terapisi Teknikleri Eğitimi (Online)

Çocuk ve Ergen DEHB Terapisi Teknikleri Eğitimi (Online)

Çocuk ve Ergen DEHB Terapisi Teknikleri Eğitimi Çocuk ve Ergenlerde Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu …

Evlilik ve Çift Terapisi Eğitimi

Evlilik ve Çift Terapisi Eğitimi

EVLİLİK VE ÇİFT TERAPİSİ EĞİTİMİ Evlilik ve çift terapisi eğitiminin amacı, katılımcılara çiftlerin ilişkilerini anlamaları, …

function custom_disable_right_click() { if (is_single()) { // Sadece yazı (post) sayfalarında etkinleştir ?>