Psikomood Terapi Ve Eğitim Merkezi | Klinik Psikolog Burcu KORAY İstanbul Psikolog Psikomood
... ...

Psikomood Terapi ve Eğitim Merkezi

Psikomood Terapi ve Eğitim Merkezi

2018 yılında Klinik Psikolog Burcu Koray tarafından kurulan PsikoMood Terapi ve Eğitim Merkezi, her bir bireyin iç dünyasını anlama, rehberlik etme ve potansiyelini en yükseğe taşıma gayesiyle. Nişantaşı Valikonağı Caddesi üzerindeki kliniğinde kurulmuştur. Burası, içsel keşiflerinizi yapabileceğiniz, ruhsal zenginlikleri deneyimleyebileceğiniz ve önemli dönüm noktalarında danışmanlık alabileceğiniz bir alan olarak tasarlandı.

Misyonumuz

İç dünyanıza rehberlik ederek, ruhsal dengeyi ve yaşamın anlamını bulmanızı desteklemek, yaşamsal krizlerinizde yol gösterici rehberlik sunmaktır .Kuruluşumuzun temelini atan Klinik Psikolog Burcu Koray, her bireyin benzersiz olduğuna inanır ve bu doğrultuda kişiye özgü yaklaşımlarla hizmet sunmanın önemine sıklıkla vurgu yapar.

Psikoterapi, bizim merkezimizin kalbidir. Uzman terapistlerimiz, bireylerin içsel yolculuklarını desteklemek için sizinle bir araya gelir. Potansiyelinizi açığa çıkarmanızı sağlamak amacıyla tasarlanmış terapi seanslarımız, hayatınıza olumlu bir dokunuş yapar. Sadece bireysel değil, çiftlerin çocukların ve ailelerin de daha derin ve sağlıklı bağlar kurmasına yardımcı oluyor ve destekliyoruz.

Biz, sadece danışmanlıkla sınırlı kalmıyoruz. Aynı zamanda psikoloji alanında profesyonel atölyelerimiz ve eğitimlerimizle öğrenmeye ve büyümeye açık psikoloji öğrencilerine ve meslektaşlarımıza özel etkinlikler ve eğitim programları düzenliyoruz. Bu etkinlikler, sektördeki en güncel yaklaşımları ve pratikleri baz alarak her bir katılımcının profesyonel gelişimine ışık tutuyor.

Psikomood olarak, her adımınızda size destek olmanın ve içsel dönüşümünüzü en üst seviyeye taşımanın heyecanını taşıyoruz. Bu bağlamda sizleri Psikomood ailesinde görmek için sabırsızlanıyoruz.

Etik İlke ve Sorumluluklarımız:


  1. Gönüllülük İlkesi: Psikolojik danışmanlık süreci, danışanın isteği ve rızası üzerine yürütülür. Danışanın kendi isteği doğrultusunda danışmanlık hizmeti alması sağlanır. Zorla veya isteksizce danışmanlık verilmez.
  2. Gizlilik ve Mahremiyet: Psikolojik danışmanlık ilişkisinde danışanın gizliliği en üst düzeyde korunur. Danışan tarafından paylaşılan tüm bilgiler, danışmanın izni olmadan yaş gözetmeksizin üçüncü taraflarla asla paylaşılmaz. Bu gizlilik, danışanın güvenini ve rahatlığını sağlamak için kritik bir ilkedir.
  3. Zarar Durumu: Danışmanlık sürecinde, danışanın kendisine ya da başkasına zarar verme riski ortaya çıktığında, gizlilik ilkesi önceden danışana bildirilir ve gerekli durumlarda ilgili kişilere ve kurumlara bilgi verilir. Bu tür durumlarda danışanın güvenliği ve iyi oluşu önceliğimizdir.
  4. Bilgi Kullanımı: Danışanın bilgileri, danışanın açık rızası olmadan eğitim veya araştırma amaçlı kesinlikle kullanılmaz. Danışanın kimliğine dair tüm bilgiler gizli tutulur ve anonimleştirilmiş şekilde kullanılması gereken durumlarda dahi danışanın izni alınır.
  5. Mesleki Sınırlılık ve Yönlendirme: Psikolojik danışman, mesleki sınırlılık, yetersizlik veya kişisel bir engel durumu fark ederse, danışana en iyi hizmeti sunamayacağını düşünürse, danışmanlık sürecini sonlandırabilir. Bu durumda danışan, daha uygun yardımı alabileceği bir uzmana veya kuruma yönlendirilir.
function custom_disable_right_click() { if (is_single()) { // Sadece yazı (post) sayfalarında etkinleştir ?>