Ayrılık Sonrası Toparlanma Atölyesi | Klinik Psikolog Burcu KORAY İstanbul Psikolog Psikomood
... ...
people 2569004 1920

Ayrılık Sonrası Toparlanma Atölyesi

Partnerinizle yaşadığınız ayrılığın yarattığı duygusal karmaşa sizi zorluyor mu? Bu zorlu süreçte başa çıkmanıza yardımcı olacak bir atölye ile sizlerle buluşuyoruz.

 

Belki de kendinize sürekli olarak “Neden?” sorularını soruyorsunuzdur. Bu oldukça normal bir tepki. Ancak, bu süreçte kendinize bu soruları sormak yerine, geleceğe yönelik nasıl adımlar atabileceğinizi düşünmek, duygusal iyileşme yolculuğunuzda sizi destekleyecektir.

Duygusal bir fırtınadaymış gibi hissetmeniz de anlaşılabilir. Ayrılık, duygusal bir dalgalanma ile birlikte gelir. Bu dalgalanmaların zaman içinde giderek daha dengeli bir hale geleceğini unutmamanız önemlidir. İyi günlerin olduğu gibi, kötü günler de mutlaka geçecektir.

Yeni bir hayata başlama düşüncesi bu süreçte size korkutucu gelebilir. Ancak, bu eğitim size yeni bir hayatın getirebileceği fırsatları ve olumlu yönleri görmeye başlama konusunda oldukça yardımcı olacaktır.

Yaşadığınız acı oldukça yoğun olabilir ve duygularınız sizi hükmeder gibi hissettirebilir. Aynı zamanda, düşünceleriniz sürekli bir döngüye takılabilir. Bu workshop programında bu duygusal dalgalanmaları nasıl yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.

Bu zorlu durumun üstesinden nasıl geleceğinizi bilmediğinizde, içinde bulunduğunuz istikrarsızlık hissi daha da artabilir. Ancak, size bu eğitimi sunan bir psikolog olarak, bu süreci yönetmenize ve duygusal dengeyi yeniden kazanmanıza yardımcı olmak istiyorum.

Program Klinik Psikolog Burcu Koray tarafından hazırlanmıştır.

Eğitim içeriği beş farklı gün boyunca size rehberlik edecek beş video içerecek. Her bir video aynı zamanda  uygulayabileceğiniz birden fazla aktiviteyi içeriyor. 

Bu eğitim size neler sunacak?

  • Ayrılığınızın neden bu kadar acı verici olduğunu anlamak ve bu acıyı azaltmaya başlamak için içsel süreçleri keşfedeceksiniz
  • Kendinizi güçlendirecek stratejiler öğrenerek, gücünüzü geri kazanabileceksiniz. Kaybettiğinizi hissettiğiniz özgüveninizi yeniden inşa edeceksiniz.
  • Bir ayrılık sürecini nasıl yaslayacağınızı ve bu süreçte ilerlemenin anahtarlarını öğreneceksiniz. Bu, duygusal iyileşme yolculuğunuzda size büyük bir katkı sağlayacak.

Ayrılıkla başa çıkmak zor olsa da, bu  workshop süreci daha anlaşılır ve yönetilebilir kılmak için gerekli araçları sunacaktır. Unutmayın ki, duygusal iyileşme zaman alabilir, ancak doğru yönlendirme ve çaba ile bu süreci başarıyla atlatabilirsiniz.

Check Also

Bilinçaltı Keşif Programı

Bilinçaltı Keşif Programı

 Bilinçaltı  Workshopu Bu workshop, bilinçaltınızın derinliklerine ulaşmayı ve orada saklı kalan ve sizi engelleyen düşünce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

function custom_disable_right_click() { if (is_single()) { // Sadece yazı (post) sayfalarında etkinleştir ?>