AGTE Ankara Gelişim Tarama Testi | Klinik Psikolog Burcu KORAY İstanbul Psikolog Psikomood
... ...

AGTE Ankara Gelişim Tarama Testi

AGTE: Çocukların Gelişimine Işık Tutuyor

Sevgili Aileler,

Çocuklarımızın en önemli dönemleri, onların geleceğini şekillendiren anlamlı zaman dilimleridir. Bu kıymetli dönemlerde çocuklarımızın en iyi şekilde gelişim göstermelerini sağlamak, onları en iyi şekilde desteklemek en büyük hedefimizdir. Bu amaçla sizlere Ankara Gelişim Tarama Testi (AGTE) ile çocuklarınızın gelişim yolculuğunu daha yakından inceleme ve onları en iyi şekilde yönlendirme fırsatını sunuyoruz.

AGTE Nedir?

AGTE, 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişim durumlarını tespit etmek ve değerlendirmek amacıyla hazırlanmış son derece kapsamlı bir envanterdir. Bu test, çocukların gelişim süreçlerini detaylı bir biçimde anlama ve olası gelişimsel sorunları erken aşamada yakalama amacını taşır.

Çocuğunuzun Gelişimine Işık Tutuyoruz

AGTE ile çocuğunuzun gelişimini değerlendirirken, sadece genel bir bakış açısı sunmakla kalmıyoruz. Çocuğunuzun dil gelişimi, motor becerileri, sosyal etkileşimi ve öz bakım yetenekleri gibi dört önemli alandaki gelişimini aylara dökerek incelemekteyiz. Hangi ayda hangi gelişim basamağında olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz.

Çocuklarınızın Geleceğini Şekillendirmek ve Erken Tanı İçin AGTE

Unutmayın ki, çocuklarımızın sağlıklı gelişimi onların geleceğini belirler. AGTE, çocuğunuzun potansiyelini keşfetmek ve gerektiğinde müdahale etmek için elimizdeki en iyi envanterdir.

Uygulama Aşaması

AGTE, alanında uzmanlaşmış psikologlarımız tarafından uygulanır analizi ve raporlaması yapılır.

Online ve Yüzyüze Seçenekleri

Gelişim yolculuğunda size iki seçenek sunuyoruz:

1. Online AGTE Değerlendirmesi: Hızlı yaşam temposuna uygun online değerlendirme ile çocuğunuzun gelişimini uzman psikologlarımızla çevrimiçi platformda test edip değerlendirebilirsiniz.

2. Yüz yüze AGTE Değerlendirmesi: Uzman psikologlarımızla yüz yüze görüşerek çocuğunuzun gelişimini daha yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz

Testi Hemen Yaptırmak İçin

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Bilgilerinizi Lütfen Eksiksiz Giriniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

function custom_disable_right_click() { if (is_single()) { // Sadece yazı (post) sayfalarında etkinleştir ?>