Nişantaşı Psikolog | Klinik Psikolog Burcu KORAY İstanbul Psikolog Psikomood
... ...
Nişantaşı Psikolog
Nişantaşı Psikolog

Nişantaşı Psikolog

Nişantaşı Psikolog Randevu

Nişantaşı’nda psikolog görüşmesi için Burcu Koray ile iletişime geçebilir; online veya yüz-yüze randevu oluşturabilirsiniz. Ruh sağlığınıza önem veren bir yolculuğa adım atmak, kendinize olan duyarlılığınızı keşfetmek ve içsel potansiyelinizi ortaya çıkarmak için Nişantaşı Psikolog Kliniği Psikomood Terapi Merkezi’ne hoş geldiniz. Bizler, sizin bireysel ihtiyaçlarınızı anlamak ve desteklemek için buradayız.
Psikolog Burcu Koray Nişantaşı’nda  Çocuk Terapisi, Ergen Terapisi, Bireysel Terapi, Çift ve Aile Terapisi,  hizmetlerini Teşvikiye Mah Valikonağı Cad. 52/13 Nişantaşı-Şişli /Adresinde  vermektedir.

İstanbul psikolog randevusu Burcu Koray için;  info@psikomood.com.tr adresine mail atabilir veya 0538 544 5154 numaralı telefon numarasından bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

Nişantaşı Psikolog – Psikomood Terapi Merkezi, Nişantaşında Oyun Terapisi, Bireysel Terapi Evlilik ve Çift Terapisi ayrıca Çocuk ve Ergenlere psikolojik destek sağlayan köklü bir kurumdur.

Şişli Psikolog kliniği Psikomood Terapi Merkezi, uzman kadrosuyla size güvenilir ve etkili bir terapi deneyimi sunmayı taahhüt eder. Tüm uzmanlarımız, kendi terapi süreçlerini başarıyla tamamlamış veya devam ettirmekte olup, bu süreçlerinde edindikleri deneyimleri sizinle paylaşarak sizi anlama ve destekleme konusunda donanımlıdır.

Avrupa yakası psikolog arayışında iseniz Klinik psikolog Burcu Koray önderliğinde Psikomood Terapi Merkezi olarak, size daha sağlıklı bir yaşam yolculuğunda rehberlik etmek ve sizinle birlikte yürümek için buradayız.

RANDEVU AL

Psikolojik Terapi Nedir ve Neden Önemlidir?


Psikolojik terapi, insanların duygusal, psikolojik ve davranışsal sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için kullanılan bir tedavi sürecidir . Danışan ve terapist arasındaki konuşmaya dayanan bu terapi, danışanın düşünce, duygu ve davranışlarını anlamasına ve bunları etkili bir şekilde yönetme becerisi geliştirmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Psikolojik terapi, anksiyete, depresyon, stres, yeme bozuklukları, uyku bozuklukları, kişilik bozuklukları ve daha birçoğu olmak üzere çok çeşitli sorunların tedavisinde yardımcı olur. Kullanılan terapi türü, tedavi edilen spesifik soruna ve danışanın bireysel ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bilişsel-davranışçı terapi, psikodinamik terapi, hümanist terapi ve çift ve aile terapisi gibi farklı psikolojik terapi türleri vardır. Her terapi türü kendine özgü tekniklere ve yaklaşımlara sahiptir, ancak hepsi ortak bir hedefi paylaşır: Danışanların duygusal ve psikolojik refahını artırmak. Bu bağlamda, Nişantaşı’nda Burcu Koray gibi klinik psikologlar ve Şişli’deki psikologlar, çeşitli terapi yöntemlerini kullanarak bireylere destek olmaktadır. Kendinizi daha iyi hissetmek, içsel dengenizi bulmak ve yaşamınızı daha olumlu bir şekilde yönlendirmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Terapi ertelnmeyecek kadar önemli bir ihtiyaçtır.


Ekran goruntusu 2023 09 04 002206

“Eğer gerçekten istediğimiz mutlu olmaksa, oturup mutluluğun kendiliğinden gelmesini bekleyemeyiz. Mutluluk, hayatımızda ortaya çıkan kaçınılmaz koşullarla başa çıkmada takındığımız tutumlar ile elde edilir. Bu çaba gerektirir, çünkü en derin korkularımızı besleyen alışkanlıkları kıran kararlar almak zorunda kalacağız demektir..”

Klinik Psk Burcu Koray
family therapy psychologist office
Nişantaşı Psikolog

Nişantaşı Psikolog Kliniği Psikomood ruh sağlığı ve psikoterapi alanındaki ciddiyetin farkında olarak, sizlere en iyi hizmeti sunma misyonu taşır. Bu çerçevede, uzman kadromuzun deneyimlerini titizlikle inceleyerek ve değerlendirerek, sizinle daha etkili bir iletişim kurabilmelerini ve size en uygun terapi deneyimini yaşatabilmelerini sağlamak amacındayız.

NİŞANTAŞI PSİKOLOG KONUMU

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

function custom_disable_right_click() { if (is_single()) { // Sadece yazı (post) sayfalarında etkinleştir ?>